Pannenkoekenboerderij De Vrolijke Boer
Zoekt u naar een pannenkoekenboerderij in Gelderland? Bij De Vrolijke Boer kunt u terecht voor ambachtelijke pannenkoeken en een speciaal pannenkoekenarrangement.
De pannenkoekenboerderij De Vrolijke Boer in Epe Gelderland
De Koperen Ezel heeft naast de kinderboerderij, speeltuin en ezelwandelingen ook een restaurant De Vrolijke Boer met diverse buffetten. U kunt bij ons kiezen voor een speciaal pannenkoekenarrangement. Twee uur lang onbeperkt pannenkoeken en drinken voor maar €17,95! Natuurlijk krijgt u ook een ijsje als dessert.
Unieke beleving
De pannenkoeken worden ambachtelijk en live voor u gebakken. U kunt zelfs uit heel veel ingrediënten kiezen en zo de lekkerste pannenkoeken samenstellen. Wij zorgen als pannenkoekenboerderij in Gelderland voor een uniek en onvergetelijk etentje! Naast pannenkoeken kunt u bij ons ook terecht voor andere buffetten.
Contact pannenkoekenboerderij
Ons pannenkoekenrestaurant heeft een buitenterras en een verwarmd binnenterras. We hebben maar liefst plek voor 80 personen. Ideaal voor familiefeesten en bedrijfsuitjes in Gelderland. Wilt u meer informatie over het pannenkoekenrestaurant? Neem dan gerust contact met ons op of kijk hier: De Vrolijke Boer